Máme i české výrobce

Vydrží rozdílné teploty

Tento ekologicky vyrobený stabilizátor se nazývá GreeLine a je to opravdu špičková značka jakosti! Pokud Vám není čistota životního prostředí lhostejná a máte k němu kladný vztah a nechcete ho znečisťovat a špinit jedy, vyberte si naše výrobky! Tyto plastová okna jsou báječná v každém směru!

Plastová okna

plastová okna Trocal jsou ekologická, a jak sama firma píše, nemusí být kvůli nim poražen ani jediný strom, a tak je jejich výroba opravdu šetrná k životnímu prostředí! Tyto okna jsou bez potřeby ochranných a ohnivzdorných laků. Výrobky naší značky z profilových systémů Trocal, jsou odolné proti ohni, hoří až při teplotě 450 stupňů Celsia!

Recyklace

Při výrobě oken naší značky nedochází ani nevzniká žádný nežádoucí odpad a zbytky profilů se recyklují. I okna, která vymontujeme, jsou znovu zhodnocena! Proto patříme mezi špičky na našem trhu, jsme ohleduplní k životnímu prostření, které i tak dostává zabrat! Dokonce dlouholeté studie zjistily, že výrobky z PVC mohou být recyklovány i sedmkrát! Naše plastová okna jsou krásná i praktická!